11Even Sports National Ranking Table Tennis Championships-2016 (SOUTH ZONE)

Junior Girls

Players directly qualified to the maindraw

537 KAMATH Archana girish AAI
541 SELENADEEPTHI Selvakumar AAI
568 NOORBASHA Shailu AP
657 PATIL Manushree MHR A
664 KUTUMBALE Anusha MP
720 PAREEK Priyanka RAJ
804 MOUMITA Datta WB
816 SEN Prapti WB
Group 1
1 753 JAISWAL Varuni (TELG)
2 811 KUNDU Munmun (WB)
3 544 K.J Amulya (AP)
Group 2
1 775 ABINAYA Ramesh (TN)
2 692 BISWAL Nandini (ODS)
3 592 PARMAR Dhara (GUJ)
Group 3
1 828 PATWARI Surbhi (WB)
2 784 KOKILA Sureshkumar (TN)
3 548 UMA SHEETAL Budida (AP)
Group 4
1 623 VISWANATH Kushi (KNT)
2 675 KUMARI Neha (NB)
3 739 KHATOON Hanifa (TELG)
Group 5
1 741 . Naina (TELG)
2 760 UDAYA KUMAR Harini (TN)
3 792 GUPTA Kavya (UP)
Group 6
1 661 AMRUTE Shruti (MHR B)
2 735 GHIA Ayushi (TELG)
3 776 ISHWARYA Santhana (TN)
Group 7
1 755 SIVASHANKAR yashini (TN)
2 817 GHOSH Premangi (WB)
3 593 BHATT Fagun (GUJ)
Group 8
1 580 GUPTA Ishita (DLI)
2 759 NEELAKANDAN Deepika (TN)
3 736 NAGULAPALLI Bhaavitha (TELG)
Group 9
1 691 BASAK Anannya (ODS)
2 815 BAISYA Poymantee (WB)
3 595 RAVAL Hetvi (GUJ)
Group 10
1 579 BAJAJ Anubha (DLI)
2 764 VENKATESHAN Kowishika (TN)
3 677 ROY Pallabi (NB)
Group 11
1 591 KIRTANI Tanisi (GOA)
2 797 NARJINARY Suhana (UP)
3 551 ASRANI Grithika vijay (AP)
Group 12
1 805 NATH Kaushani (WB)
2 752 SUBRAMANYAM V.sasya (TELG)
3 634 JOHNS Anamika (KRL)
4 702 AMALA Pankaj (PON)
Group 13
1 578 DHALL Amiesha (DLI)
2 653 TANUSHREE Das gupta (MEG)
3 746 GARLAPATI Pranitha (TELG)
4 576 RAO R. diwanshi (CG)
Group 14
1 655 CHITALE Diya (MHR A)
2 622 PATANKAR Koumudi (KNT)
3 756 SETHURAMAN Boomika (TN)
4 705 KADIRAVAN Saanchitaasri (PON)
Group 15
1 659 GHOSH Swastika (MHR A)
2 733 SUBRAMANYAM v.laasya (TELG)
3 684 DE Sataporni (NB)
4 587 SAINI Tamanna (DLI)
Group 16
1 670 BISWAS Diksa (NB)
2 574 DUBEY Ananya (CG)
3 561 N Nazeerabi (AP)
4 607 JAIN Jiya (HRN)
Group 17
1 678 PAUL Puja (NB)
2 559 B Nagasravani (AP)
3 749 ANANDA RAMAN Rachana (TELG)
4 706 R Tehya tanushri (PON)
Group 18
1 679 KUNDU Rittika (NB)
2 596 BHAIRAPURE Kausha (GUJ)
3 644 JAYANTH Kavya (KRL)
4 734 NAINENI Anjali (TELG)
Group 19
1 683 PRIYANKA Sarkar (NB)
2 545 ERUSU Anushareddy (AP)
3 597 SHAH Kavisha (GUJ)
4 703 SASTHA CHANDRALEHAA R (PON)
Group 20
1 606 ROHILLA Anjali (HRN)
2 831 ROY Tulika (WB)
3 750 KEERTANA Somayajula (TELG)
4 694 BHAGAT Sikriti (ODS)
Group 21
1 647 ASWANI Renuka (KRL)
2 822 MOITRA Shrubabati (WB)
3 754 J VINICHITRA Yadav (TELG)
4 620 SEJAL Kaushik (KNT)
Group 22
1 585 GUPTA Srishti (DLI)
2 676 SARKAR Nikita (NB)
3 639 MENON Bhavana (KRL)
4 701 K Kanmani rao (PON)
Group 23
1 590 BHARGAVA Vanshika (DLI)
2 632 SPOORTHI Venkatesha m (KNT)
3 567 PEDDIREDDY Satya ragha sri sarajitha (AP)
4 665 VAISHNAVA Aru (MP)
Group 24
1 610 SAINI Suhana (HRN)
2 629 BIDRI Sushmita (KNT)
3 600 JAYSWAL Namna (GUJ)
4 794 SINGH Pooja (UP)