11Even Sports National Ranking Table Tennis Championships-2016 (SOUTH ZONE)

Cadet Girls

Players directly qualified to the maindraw

Group 1
1 610 SAINI Suhana (HRN)
2 681 ROY Sampriti (NB)
3 571 AASHRITHA Thotakura (AP)
Group 2
1 763 BASKAR Kavyasree (TN)
2 671 SARKAR Dona (NB)
3 699 ISSHANI J (PON)
Group 3
1 582 NARANG Lakshita (DLI)
2 769 SUBAASH Nalene amrutha (TN)
3 570 HASINI Tasila (AP)
Group 4
1 819 CHAKRABORTI Prithoki (WB)
2 780 NAGAM Sharvani (TN)
3 704 SHRIYA R (PON)
Group 5
1 772 VENKATASAMY SURIYA NARAYANAN Nehal (TN)
2 830 MAITY Triyasha (WB)
3 700 SUBASHINY K (PON)
Group 6
1 827 PROSAD Sucheta (WB)
2 738 DEVI SREE Dongari (TELG)
3 650 DUTTA Swetha (KRL)
Group 7
1 658 VARTIKAR Pritha (MHR A)
2 598 JADAV Khushi (GUJ)
3 688 GUHA Subhasree (NB)
Group 8
1 758 CATHRIN TINA Dass (TN)
2 682 BHOWMICK Sania (NB)
3 651 JAYANTH Tanya (KRL)
Group 9
1 813 JOARDAR Oishiki (WB)
2 771 BABU Neeha jael (TN)
3 564 CHARVI Phalgun (AP)
Group 10
1 584 .GAYATRI S (DLI)
2 669 GHOSH Dibyashree (NB)
3 612 SADOTRA Aarna (KNT)
Group 11
1 583 KESAR Mannika (DLI)
2 547 SHRESTA Budda (AP)
3 744 GHIA Palak (TELG)
Group 12
1 823 BHOWMICK Sneha (WB)
2 626 MURTHY Sahana (KNT)
3 646 J CHRISTY Nandita (KRL)
Group 13
1 796 BHASKAR Reedhi (UP)
2 619 GAJENDRAN Karruna (KNT)
3 674 GHOSH Kabyashree (NB)
Group 14
1 588 SHARMA Tanzia (DLI)
2 766 CHANDRAMOULI VANISREE Madhu preetha (TN)
3 638 KURUP Annanya (KRL)
Group 15
1 660 BHIWANDKAR Sampada (MHR B)
2 757 DASS Christin fiona (TN)
3 745 KHAJANDAR Pooja (TELG)
Group 16
1 703 SASTHA CHANDRALEHAA R (PON)
2 774 MANNI RAMAMOORTHY RAJKUMAR Preeti (TN)
3 572 VAISHNAVI SURYA Yandamuri (AP)
Group 17
1 762 KRISHNAN SIVARAM KUMAR Kaviya shree (TN)
2 550 NALLURU Dohadavathi (AP)
3 747 UYYURU Preethi (TELG)
Group 18
1 617 HARISH Ishani (KNT)
2 802 DAS Arisa (WB)
3 560 LOHITHA Narra (AP)
Group 19
1 625 SUBRAHMANYA RAO Saathwika (KNT)
2 824 PAUL Sneha (WB)
3 798 BHARAT Vartica (UP)
Group 20
1 783 TEJASWI Shruti (TN)
2 616 VANSHIKA Deshna m (KNT)
3 555 MUSTI Lakshmi sri sowmya (AP)
Group 21
1 812 SARKAR Nilishma (WB)
2 546 RASUPALLI Bhavya priya reddy (AP)
3 695 DALAI Swetapadma (ODS)
Group 22
1 807 DAS Mahek (WB)
2 649 SRIKANTAN Shika (KRL)
3 624 NARA Raina (KNT)
4 575 PERI Anjali (CG)
Group 23
1 686 BISWAS Sneha (NB)
2 603 KOTHARI Rutva (GUJ)
3 552 BAVISETTI Haasini (AP)
4 666 NADKAR Janvi (MP)